Štěnkov

Štěnkovská základna

 Termínový KALENDÁŘ, kde si můžete prohlédnout volné termíny.

Naše středisko vlastní táborovou základnu ve Štěnkově u Třebechovic pod Orebem. Základna je umístěna v bývalém písníku asi 0,5 km za vesnicí. Sestává se ze zděné budovy 6 x 11 m a navazujícího venkovního přístřešku 3 x 18 m, který je vybaven táborovými kamny a lze ho tady využít jako např. jídelnu. Ve zděné budově vybavená kuchyňská linka, je zavedena elektřina, pitná voda a instalováno 14 lůžek na přespání a prostor asi pro 8 nocležníků na zemi na vlastních karimatkách. Cca. 0,5 km od základny protéká řeka Orlice s možností koupání. Štěnkov v roce 2010 prošel rekonstrukcí. Byla opravena střecha venkovního přístřešku (Oprava se uskutečnila s finanční podporou Královéhradeckého kraje) a bylo dostavěno předsálí před vstupem do zděné budovy.

Tábor zde např. pořádali třebechovičtí skauti v letech 1990-1993, dále chlumečtí skauti 2008, a i mnozí další. Také se u nás pořádali lesní školy a jiné např. víkendové akce. Neváhejte a ozvěte se správci základny, který Vám podá bližší informace!!

stenkov1.JPG

stenkov2.JPG

2012-07-02_Stenkov_001.jpg

Náchodští skauti na tábořišti ve Štěnkově

2012-07-02_Stenkov_002.jpg

Náchodští skauti na tábořišti ve Štěnkově

Podívejte se kde, tábořiště leží. 

Závazné pokyny základny:

 

Řád základny

 

Předávací protokol základny

 

Smlouva o zapůjčení základny

Základna Štěnkov je určena k pronájmu pouze pro skautské, vzdělávací a (tělo)výchovné organizace nebo akce a projekty vzdělávající mládež.Základna není určena široké veřejnosti pro pořádání oslav, či jiných akcí!! Pro tyto účely slouží pouze členům střediska, lidem kteří pomáhají s chodem střediska a našim sponzorům. Děkujeme za pochopení.

 

V případě, že vás naše tábořiště zaujalo a rádi byste ho využili nebo se o něm dozvěděli další info volejte: 

Správkyni základny:
Lucii Štursové na: 603 543 996
Nebo pište na: zakladna.stenkov@gmail.com