Fotbal - Blešno 29.7.2011

Každoroční skautské fotbalové utkání Třebechovice - Blešno se letos nekonalo první pátek po táboře, ale až druhý. Musím říct, že jsme to zařídili dobře. Počasí sice nebylo úplně skvělé, nicméně ten první pátek, kdo si vzpomene, lilo jako z konve. Včera se k večeru také rozpršelo, nicméně při fotbale ním počasí relativně přálo. Jako tradičně přijeli třebechováci do Blešna lehce unavení, neboť jeli celou dobu proti větru. To se zpočátku zápasu projevilo, skoro se neběhalo. Jen nevím jestli to bylo opravdu tím :-). Blešeňáků se mnoho nesešlo, tak jsme jim milostivě půjčili oporu našich předních řad Jitku, ale ta už je asi spíš blešenská, než naše.

Oproti minulému roku, kdy jsme hrái 2 x 40 minut jsme se letos usnesli na poloviční stopáži, hlavně kvůli menšímu počtu blešeňáků do pole. Třebechováci se záhy ujali veden 2:0, o které stejně rychle přišli. Do poločasu se skóre ještě 2 x změnilo a tak se šlo za nerozhodného stavu 3:3 do "kabin". Poločasové občerstvení přišlo všem hráčům vhod.

Druhý poločas začal svižněji a oba brankáři Fanda a Vojta se činili. Vojta dělal třebechovákům radost, neboť jeho ustavičné výlety zpravidla končily gólem v jeho síti. A tak se skóre ustálilo na stavu 6:5 pro třebechováky a tak utkání i skončilo. Bezprostředně po závěrečném hvizdu jsme si ještě kopli penalty a po hromadné fotografii se rozprchli do blízkých restauračních zařízení rozebrat zápas a mnohé další.

Zapsal: Přemek

Další fotografie naleznete v naší Galerii.