Abecední seznam přispívajících členů spolku, rok 1922

2.05 – Abecední seznam přispívajících členů, rok 1922                   

 
Byl  sestaven podle oběžníku – pozvánky na brigádní úpravu sokolského hřiště, svolanou na sobotu  dne 28.5.1922, která byla zvanými členy i podepsána. Jde tak o mimořádně cenný dokument, protože jde o jediný dochovaný seznam přispívajících členů spolku „Junák-český skaut  v Třebechovicích p.O.“, dokládající mimo jiné, kolik významných občanů našeho města bylo přiznivci skautingu.
 
ABELES B., továrník                                   PITR A.
BARVÍŘ Fr., pekař                                       SVOBODA Fr.
BOŘEK Fr.                                                               STŘEMCHA V., říd. učitel
BAJER J., odb. učitel                                    KOHOUT H., mlynář
ČAPEK K., obchodník                                 ŠIMEK J.
ČERMÁK F., zámečník                                KILINGR Ant.
DRAŠNAR F., obchodník                            ŠTOREK Fr.
DĚDOUREK Ant., knihkupec                     POLÁK J.
DĚDOUREK Jan, obchodník                       ŠRÁMEK V., malíř
DOTŘEL J., mlynář                                      KRPATA J., drogista
ERBEN  E., říd. učitel                                   TOBIŠKOVÁ M.
FLUSSER V., obchodník                             MAKALOUŠ K., mlynářský
FREUND K., továrník                                  SVOBODA Jindřich, skladník
HLADÍK Ant., obchodník                            ŠTOREK K.
KOLÁŘOVÁ Evženie, švadlena                  LINHART J., um. zámečník
HAVLENOVÁ T., choť zvěrolékaře            PRÁŠIL J., úředník
HENDRICHOVÁ M., učitelka                    VRANÝ Jan, učitel
KLEPETÁŘ Š., lékař                                    PROBOŠT F., učitel
KAUDER S., továrník                                  ŠKAREDA J.
KRÁLKA Z., lékárník                                  MEDEK Ant.
KREITNER K., továrník                              NOVÁKOVÁ A.
PŘÍHODA J., učitel                                      MORAVEC  J.         
SKŘIVAN Fr., učitel                                    ŠMÍD J.,  učitel
SVOBODA K., natěrač                                PROKEŠ K., kolař
ŠRÁMEK J., natěrač                                     TOMEK J., zámečník
SVĚTLÍK K., továrník                                  SVOBODOVÁ Pavla
VITOUŠEK K., továrník                              KRÁLKOVÁ Marie
VITOUŠEK R., továrník                              KOUBOVÁ A.
VITOUŠEK K., junior                                  NETUKA St., továrník
VITOUŠEK R., junior                                  PALDUSOVÁ M.
RŮŽIČKA J., továrník                                  PALDUSOVÁ L.
SCHMIDT Jan, lékař                                     DRAŠNAR Jindřich
KOHOUT K., továrník                                 KOUBOVÁ J.
KÁNSKÝ K., obchodník                              HANUŠ Ludvík
VEISZ V., továrník
VLAČIHA  J., hostinský
HLADÍK V.